אבן טבעיתמחפשים אבן טבעית? מצאתם!

* מגוון פתרונות בנייה מאבן טבעית.

* בניה ירוקה, ריצוף, חיפוי ופתרונות דקורציה.

* התאמה לדרישות שחזור מבנים.

* מבחר רחב וייחודי.

אבן טבעית – כל אבן טבעית, לא?

אבן טבעית זהו שם כללי לסוגי אבן שונים הקיימים בטבע שניתן לחצוב אותם, לעבד ולהשמיש למטרות קישוט. בשל היות האבן משאב טבע, מדינות מתוקנות מפעילות בקרה על מקורות אבן טבעית ויחד עם גורמים עסקיים איחדו כוחות במטרה להסדיר את הנושא כדי לקדם שימוש באבן טבעית לצרכים מסחריים, ממשלתיים, בנייה למגורים, וכיוצ"ב. יתרונה הגדול של הבקרה הוא בכך שנושא עמידה בתקנים מוסדר ומבטיח שכל רכישה דרך אותו המוסד שמבצע בדיקה ובקרה, תהיה של מוצרי אבן טבעית העומדים בתקן ומבטיחים שימוש סופי בחומר איכותי בלבד. קיימים יתר/ונות נוספים בעבודה עם אבן טבעית כמו עמידות לאורך זמן, קלות תחזוקה, ידידותיות לסביבה, עידוד המיחזור וכתוצאה מכך שמירה על חיי כדור הארץ.

אבן טבעית – כאן כדי להשאר.

רבות ניתן לשבח את יתרונות האבן הטבעית והשימושים אותם ניתן לעשות בה, כמו גם את השיש. ההבנה על הנזק שנעשה לסביבה כבר חדרה להכרה וגם אם יש כאלה המכנים את החזרה לטבע כ"טרנד", אזי ברור ששימוש בחומרים טבעיים עם הידע שנצבר במשך השנים עשוי לתרום לניצול טוב יותר של משאבי טבע זמינים למטרות חיוביות. שימוש באבן זה ירוק, זה מיחזור, זה חסכוני וזה גם יפה. אפשר להשתמש באבן טבעית לבניה, כחלק ממסד המבנה או כחיפוי דקורטיבי. השימוש באבן טבעית לבנייה אף מפחית את צריכת האנרגיה במבנה ומעודד שימוש במחצב טבעי לעומת ייצור חומרי בניה אחרים המזהם את הסביבה ומהווה סכנה בריאותית לאדם.

אבן טבעית זאת הבחירה הנכונה.ריצוף אבן טבעית

בהחלט לא מדובר בסיסמא השמורה לצבא בלבד. אנחנו נאמנים לאותם ספקים איכותיים של מוצרי אבן טבעית ואשר מוצריהם באיכות הטובה ביותר בעולם, מכירים את המוצרים שלהם היטב, עדים כל הזמן לחידושים והקשבה אמיתית לרצון הלקוח. העבודה ההדוקה שלנו מול ספקי אריחים ומוצרים נוספים העשויים מאבן טבעית, מאפשרת לנו להשפיע בכל שלב בתהליך – מרגע הבחירה, דרך ייעוץ ועד אחריות ושירות שוטפים. הקשר הטוב שלנו עם ספקי האיכות הללו מהווה יתרון גדול ללקוחותינו.

פילוסופיית השירות שלנו מושתתת על רשימה ארוכה ויציבה לאורך שנים של אותם ספקים מכובדים ובעלי שם, על נאמנות, אמינות, מקצוענות ללא רבב ושירות ידידותי ללקוח. אנחנו מחוייבים לשביעות רצון הלקוח בשירות ובמחירים הטובים ביותר שניתן להשיג והקשר הבלתי אמצעי ביננו לספקים, מאפשר כל זאת ביתר קלות. אנחנו עם הלקוח, מוכנים לעזור ולייעץ בכל מה שאנחנו מבינים בו בפרוייקט הבנייה וללוות את הפרוייקט, מתחילתו ועד סיומו. עבודה מול ארכיטקטים ומעצבים בפרויקטים מסחריים שונים ואף מול בנאים, מעצבים ולקוח סופי בפרויקטי בניית מבני מגורים. הקשר עם הלקוח והיכולת המקצועית שלנו – זאת גאוותנו ואותה נוכיח לכם בעבודה מאומצת ואיכותית.