ביצוע חיפוי מטבחמחפשים חיפוי למטבח? מצאתם!

* חיפוי למטבח במבחר עשיר ומגוון.

* פתרונות פרקטיים וקלים לניקוי.

* שירות מלא, כולל עיצוב, אספקה, התקנה.

* מחירים נוחים.

זהירות! חיפוי למטבח עשוי לגרום למטבח שלכם להיראות חדש.

אפשרויות חיפוי למטבח רבות ומגוונות ומאפשרות ביצוע שינוי במטבח ללא צורך להחליף את כולו. לעיתים מספיק לבצע חיפוי למטבח רק על קיר אחד, אולי תקרה, קבוצת ארונות או ריהוט מטבח כדי לקבל אפקט של שינוי גדול. מאד חשוב לבחור באפשרות חיפוי למטבח בהתאמה למצב המטבח ולהגדיר מטרות לפני שניגשים למלאכה. האם רק מאסתם בעיצוב הנוכחי של המטבח שלכם או שהכרחי גם לבצע כמה שינויים פונקציונאליים? האם אתם מודעים לכל אפשרויות החיפוי למטבח הקיימות לפני שאתם מחליטים על מה ללכת? סקירת גלריית העבודות שלנו מצביעה על כך שביצוע חיפוי למטבח יכול להתאים לכל מטבח, בכל גודל ובכל צבע וטעם. אם ארונות המטבח שלכם במצב סביר ואתם חפצים בשדרוג, זה הפתרון.

במה אנחנו רואים את הייחודיות שלנו?

חיפוי למטבחפשוט בשילוב מושלם של צוות מקצוענים שרגילים כבר לעבוד יחד, עבודה מקצועית בהרמוניה חברית שמשפיעה ומקרינה על איכות העבודה. מרגישים ורואים את זה בשטח. לא תמצאו צוות מקצועי כזה באף מקום אחר! קבוצת המומחים שלנו מתאפיינת ביכולות מגוונות, מקצועיות, מעשיות וראייה רחבה. נעזור לכם לחשוב על הכל לפני שנתחיל. מה זה הכל? רק אצלנו תקבלו במקום אחד את השירות כולו, מא' ועד ת'.

נתחיל מביקור אצלכם במטבח, מפגש היכרות והעברת בקשות, החלפת רעיונות, הצעות, בחינת השטח מהיבטים של בחירת חומרים אפשריים, צבעים, יתרונות של כל סוג. יש לנו יכולת לעזור לכם לסקור את האפשרויות השונות, לעזור להתמקד במה שמתכנס לרצונות שלכם, לבחון חומר חיפוי למטבח המתאים לצרכיכם ולתקציב שלכם. בשלב זה נתכנס לקבלת החלטתכם ולקביעת לוח זמנים לביצוע.

אז מתי מתחילים?

לוח הזמנים תלוי במרכיבי הביצוע. במילים אחרות – חלק לא מבוטל מלוח הזמנים תלוי בכם. האם שכרתם מעצב? אם כן, נשמח לעבוד איתו או איתה יד ביד. אם אין לכם, יש לנו שירות עיצוב בלעדי. שירות מעצבים עם נסיון ספציפי בחיפוי וטעם אישי מדהים. לראייה, נוכל להציג לכם גלריית תמונות שתוכלו לסקור ולבדוק את היכולות הגבוהות שלנו.

האם הגדרתם מטרות ודרישות? אם לא, נוכל לעזור לכם להתמקד במה שגרם לכם להגיע אלינו ולהגדיר מה אתם למעשה רוצים מהשינוי הזה. האם אתם יודעים מה אתם רוצים או רוצים לראות מה יש ואז להחליט? נציג לכם מספר אפשרויות לחיפוי למטבח ונסקור אותן יחד אתכם כדי לעזור לכם לקבל החלטה. מכאן, נדרש רק אישור הזמנת רכש לפי מדידות בפועל והתחלת הרצת הזמנה וכעת אנחנו עובדים קשה כדי לספק לכם את החומר ולקבוע מועד התקנה.