ליטוש שישמחפשים ליטוש שיש? מצאתם!

* ליטוש שיש ברמה גבוהה.

* גימורים שונים לבחירה.

* חידוש הברקת רצפות ומשטחי שיש.

* מכשור משוכלל וחדיש.

* מחירים אטרקטיביים.

ליטוש שיש – המטרה: הסתרת פגמים ושריטות

הרעש החזק שמוכר לרבים מאיתנו כשמתקינים שיש בבית, זה לא משהו שמישהו מתגעגע אליו. בוודאי לא לשכבת האבק המלווה את התהליך. אין ברירה, כשמתקינים שיש צריך לעבור את זה איכשהו. אבל מה עושים כשכבר יש שיש בבית – רצפה, קירות או משטחים במטבח ובמקלחת, מדרגות.. תחזוקה לא טובה או חוסר זהירות בשימוש עלולים לגרום לשריטות, שימוש בחומרי ניקוי לא מתאימים שרף את הציפוי מכמה מרצפות, כתמים שנספגו ולא יורדים או שנים של שחיקה סבירה של הציפוי המגן של השיש עשו את שלהן. רצוי, אפשרי ומומלץ לבצע ליטוש שיש מדי שנה או לפי הצורך ולא להמתין לשחיקת הציפוי עד שהשיש יספוג ויישרט עוד יותר ואז יקשה עלינו להסיר כתמים ושריטות. ליטוש עדין תקופתי אינו יקר ושומר על השיש.

הצילו! יש כתמים על הרצפה ושום חומר לא מוריד אותם.

ליטושי שישאל תמתינו לשריטות הבאות. ציפוי המגן של הריצוף שלכם, אותו הציפוי המעניק מראה מבריק או מט, ציפוי אחיד של רצפה חדשה, זקוק לתחזוקה קבועה. ההבדל הקטן בין רצפה שלא עברה ליטוש לבים רצפה שעברה ליטוש שיש ניכר. רצפה מלוטשת מייפה ומעשירה את הבית וקלה יותר לניקוי. אם קניתם בית והרצפה נחמדה אבל מלאת כתמים ושריטות, אל תמהרו בשום פנים ואופן לקבל החלטות שיעלו לכם כסף רב. בהרבה מאד מקרים ניתן, בעזרת ליטוש שיש, להסיר שריטות עמוקות ו"לתקן" מרצפות שנראות פגומות וחסרות סיכוי לחזור למוטב. אם אתם בעלי דירה ומשכירים אותה, הזמינו ליטוש שיש לתחזוקה ואל תזניחו אותה בזמן ההשכרה. הליטוש ישפר את מראה הדירה ויעלה את ערך ההשכרה.

מדוע חשוב לדעת מי החברה ועם אילו כלים היא עובדת?

המשמעות של נזק בריצוף ברורה לכולנו. ריצוף זה דבר יקר וריצוף שיש עשוי להיות עוד יותר יקר מהרגיל. אנחנו מסיידים, שוברים, מוסיפים, מצפים ומשדרגים כמעט הכל, אבל בריצוף לא ניגע כל כך מהר. כדי לשמר מראה חדש, מבריק או מט, צריך לצפות חריצים ולעשות פעולות שנועדו לשמור על הריצוף. מכונות מיוחדות המופעלות על ידי אנשים מנוסים ומוסמכים לכך עושות ליטוש שיש באיכות גבוהה כך שהרצפה שלכם תראה כחדשה. בדקו האם הציוד משוכלל, האם העבודה כוללת כל מה שנדרש כדי לחדש את הריצוף, האם יש יכולת להגיע לפינות, לנקות פנלים וספים, להבריק ולאטום כראוי. האם תרצו לאפשר לחברות קיקיוניות לגעת לכם ברצפה לעשות ליטוש שיש בלי שתדעו מי האנשים האלה, כמה הם מנוסים ועד כמה הם יודעים להפעיל את מכונות הליטוש המשוכללות. כשזה מגיע לליטוש שיש, צריך לעבוד עם הטובים ביותר שיש.