שיש למטבחים קיסרמחפשים שיש למטבח? מצאתם!

* שיש למטבחים כולל אספקה והתקנה.

* קטלוג מהודר לבחירה.

* דגמי יוקרה לשימושים שונים.

* אספקה מהירה.

* שירות מקצועי ואדיב.

שיש למטבחים זה בהחלט כבר לא מה שהיה פעם.

אפשר לראות כבר יותר מניצנים של משוגעים לדבר… אנשים שעושים בבית יותר ממטבח אחד, למטרות שונות. מטבח אחד לעבודות מטבח שוטפות. שם הפעילות המלהיבה, המרתקת, הקשה. מטבח נוסף, לאירוח. משהו קצת יותר ייצוגי. את הראשון קשה למצוא מאורגן ומסודר בכל רגע נתון. למען האמת, דווקא הוא חייב להיות מאורגן ומסודר, אבל הכוונה ברורה, לא? שם עובדים, שם מתלכלך, שם מנקים הרבה יותר, מבשלים, אופים, מטגנים. שם הריחות ושם רוב האקשן. בשני יושבים לאספרסו נחמד ואולי גם לארוחה שהוכנה במטבחים ההוא. ויש מטבחי חוץ ומטבחים מקצועיים, ויש גדולים וקטנים, בסגנון כפרי או מודרני, סגורים או חלק מחלל גדול… ויש כמובן את יתר הקהל, רוב האנשים שלהם מטבח אחד.

דבר אחד משותף לכל סוגי המטבחים, בכולם, ללא יוצא מן הכלל, יש שיש למטבח. ומהו בעצם שיש למטבח? כשאומרים שיש למטבחים מתכוונים קצת לשם כללי של חומר כלשהו המשמש למשטחי עבודה, חיפוי קירות, תקרות, רצפה, איי עבודה או אחסון ואפילו שולחן אירוח. שיש למטבחים יכול לשמש למטרות שונות ומי שמכיר את המושג כמושג צר שמתייחס רק למשטחי עבודה, הרי שמוזמן להגיע אלינו ולהתעדכן.

שימו לב! יצירתיות זה שם המשחק היום.

שיש למטבח בוילההמבחר ענק וכמוהו גם מבחר האפשרויות. האם יש לכם אי? אפשר להפוך אותו למשטח עבודה או לבנות בו כיורים נוספים ולצידם שיש למטבח כמשטח עבודה נח. האם פינת האוכל שלכם מחוברת למטבח? אם כן, אפשר להוסיף על חלקו או במרכזו משטח שיש למטבח. מה שנותר הוא להרים את הראש ולהביט סביבנו ולחשוב מה אנחנו אוהבים לעשות במטבח, איפה אנחנו אוהבים לעבוד, האם אנחנו עובדים יחד עם בני זוג למשל ואז אפשר ליצור רצף של משטח שיש למטבח אחד או פיצול לשם הנוחיות וההפרדה.

כעבודת הכנה לתכנית מטבח, יש לנו כמה טיפים עבורכם. הכינו סוג של יומן המתאר את פעילותכם במשך מספר ימים אופייניים במטבח. אפשר אפילו להקליט בוידאו. בדקו האם אתם אוהבים לעמוד ולעבוד עם הפנים לקיר, בפינת המטבח או שאתם מעדיפים לעבוד על משטח שיש למטבח גדול עם הפנים לפנים הבית. הגדרת אופי העבודה ומנהגי הבית תעזור לכם להבין כיצד לתכנן את משטחי השיש למטבח, האם אפשר לשלב פתרונות שונים של שיש למקומות בהם אנחנו רוצים לשפר את יכולת הגישה והניקוי.

אצל הרבה מאד אנשים, המטבח זה הסלון החדש של הבית. שם מבשלים ואופים, אוכלים ושותים, גם מארחים ואפילו רואים טלויזיה תוך כדי עבודה. שילוב שיש למטבחים במקומות המתאימים תתרום לחוויית השימוש במטבח ותעזור לו להפוך לתענוג גדול.

אצלנו ניתן למצוא גם: אריחים למטבח, חיפוי למטבח, קרמיקה למטבח