שיש אבן קיסרמחפשים שיש קיסר? מצאתם!

* קולקציה גדולה ואיכותית של שיש קיסר.

* אספקה מהירה.

* מחירים נוחים.

* נסיון רב ושירות אדיב ומקצועי

שיש קיסר – רוצים חוות דעת מקצועית כדי להחליט..

שיש קיסר או, כפי שנקרא גם, אבן קיסר, המשמש למשטחי עבודה במטבח, הינו הטוען לכתר בשוק הקוורץ ומחליף בשימושיו את שיש הגרניט, כלומר את האבן הטבעית. שיש קיסר עשוי ברובו מקוורץ. רוב האנשים זכו לשמוע דעות שונות, לכאן ולכאן, לגבי איזה חומר עדיף לשימוש כמשטח עבודה למטבח. האם עדיף השיש הטבעי או שיש קיסר? ההחלטה בין השניים לא קלה ולכל אחד יתרונות משלו. שניהם איכותיים מאד, עמידים מאד ויופי?!… זה כבר עניין של טעם. לשיש קיסר מבחר גדול מאד ויש יכולת להגיע לצבעים וגוונים שאין לשיש הטבעי. בכל אופן, אין הכוונה לשכנע אתכם לבחור באחד החומרים, לא להכיר בתכונותיהם כאשר בסופו של דבר, לא משנה במה תבחרו, לשניהם שם טוב, נוכחות מעניינת ואיכויות רבות ותוכלו להיות בטוחים בהשקעה שלכם.

כשיגיע הרגע לקבל החלטה, תוכלו להתמקד בשני פרמטרים בלבד. תחזוקת החומר והמראה שאתם מעדיפים. כאמור, שיש קיסר עשוי ברובו מקוורץ, שהוא חומר צפוף ואוורירי, הרבה יותר משיש גרניט, ומסיבה זו מתאים הרבה יותר מגרניט למשטחי עבודה במטבח. אין צורך להוסיף לו חומרי אטימה והתחזוקה שלו קלה יותר. שיש גרניט יש צורך לאטום ותחזור על הפעולה מדי תקופה. שיש טבעי יספוג חומרים ביתר קלות, בייחוד אם לא יתוחזק ויאטם באופן קבוע ותדיר. שני החומרים זמינים בצבעים יפהפיים, דוגמאות וטקסטורות שונות, כאשר גרניט מוגבל לצבעים טבעיים יותר ולשיש קיסר, לעומתו, ניתן להוסיף כל צבע מלאכותי ליצירת מראה ייחודי ולפי טעם אישי.

שיש קיסריש אנשים המעדיפים את המראה הטבעי יותר ושום דבר לא ידמה בעיניהם לדבר הטבעי וישנם אנשים המעדיפים באופן ברור את רב גוניותו של משטח העשוי משיש קיסר. לשני החומרים עמידות בפני שריטות וחום, שניהם עשויים מחומר טבעי, אופן ההתקנה דומה כאשר יתרונות שיש קיסר, אם כן, מתמקדים במגוון הצבעים האפשרי ויכולת ההתאמה לכל סביבה וכן הוא מתאפיין בתחזוקה קלה מאד ללא צורך באטימה או בטיפול מיוחד. שיש קיסר יכול באמת להפוך מטבח משעמם למעניין, עשיר ומלא חיים.

אצלנו תוכלו למצוא מבחר גדול ומגוון של שיש קיסר ולהתאים לכל סגנון. הביאו את המעצב אלינו ותוכלו לקבל הצעת מחיר לסוג וצבע שתבחרו, במחירים מעולים, זמן אספקה מהיר, כולל שירות ואחריות. נוכל לתרום לכם מידיעותינו ולעזור לכם מנסיוננו הרב להתאים ולהחליט,כאשר נקח בחשבון את שיקוליכם, מראה המטבח, תקציב והעדפות אישיות. בסופו של דבר, אתם יכולים להיות רגועים שבחרתם בשיש קיסר, להנות מיתרונותיו הרבים ולא תהססו לאחר מכן להמליץ לאחרים להשתמש בחומר הנפלא הזה. אם תתקלו בחוות דעת שלילית, הרי שסביר להניח שאינה קשורה לחומר אלא לשירות, מחיר ואחריות. לכן אנחנו כאן.